Запрошуємо на зустрічі  абітурієнтів та їхніх батьків!

Хочете дізнатись про сучасний тренд цифрової економіки – нетехнічні професії в ІТ сфері?

Хочете здобути ключові навички у сфері аналізу даних та керування економічними процесами? Мрієте про успішну кар’єру в галузі бізнесу та технологій?

Тоді освітня програма «Економічна кібернетика та бізнес аналітика»  – саме те, що вам потрібно! Під час навчання на програмі:

• отримаєте широкий спектр знань з економіки, математичних методів моделювання економічних процесів, фінансів, менеджменту, статистики, інформаційних технологій, бізнес-аналітики, аналізу даних тощо;
  • застосуєте наукові теорії у у реальних проектах та симуляціях бізнес-ситуацій;
  • підготуєтесь до успішної кар’єри у сферах бізнесу,  технологій та інновацій.

Не упустіть шанс стати справжнім експертом у сфері економічної кібернетики та бізнес-аналітики!

Деталі навчання на освітній програмі ««Економічна кібернетика та бізнес аналітика»   можна дізнатись під час зустрічі з викладачами кафедри економічної кібернетики Сумського державного університету. З’ясувати час зустрічі та отримати відповіді на питання можна за телефоном +380668204305.

Обирайте майбутню професію разом з нами!