Зустріч з засновником тренінг-центру QALight

6.10.2023 відбулася онлайн зустріч студентів 1-3 курсів освітньої програми “Економічна кібернетика та бізнес-аналітика” (гр. ЕК-31, ЕК-21, Е-11/2ек) з Миколою Бобошко – засновником тренінг-центру QALight , який є одним із лідерів ринку IT-освіти в Україні та надає навчання за більш, ніж 20-ти різних дисциплін.

Основним завданням центру є підготовка висококваліфікованих IT фахівців, які володіють не тільки теоретичними знаннями, але також мають практичний досвід.

Під час зустрічі М. Бобощко продемонстрував алгоритми роботи тестувальника з пошуку багів, запису баг-репортів в системі відслідковування дефектів, розробки тест-кейсів, показав трейлер робочого дня тестувальника, відповів на запитання учасників щодо QA технологій, проходження конкурсних співбесід, працевлаштування, вимог до кандидатів.

Студенти третього курсу групи Е-11/2ек в осінньому семестрі вивчають дисципліну “Введення в тестування програмного забезпечення” (викладач канд. техн. наук, доцент Яценко В.В.), тому така зустріч з практиком значно підсилює мотивацію до отримання нових знань у галузі тестування, надає практичні орієнтири у майбутній професійній траєкторії.