Кафедра економічної кібернетики
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ, ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ СУМДУ

Член робочої проектної групи ОП «Кіберспорт та розробка комп’ютерних ігор» взяв участь в конференції Games Gathering 2025 Lviv

👨‍🏫 Доцент кафедри економічної кібернетики Яценко В.В., член робочої групи з розробки освітньої програми «Кіберспорт та розробка комп’ютерних ігор», взяв участь у щорічній конференції Games Gathering 2025 Lviv, яка проходила 3–6 квітня 2025 року та була присвячена розвитку 🎮 ігрової індустрії.

🌍 Ця конференція об’єднала фахівців і представників ігрової індустрії, викладачів і студентів закладів вищої освіти.

📢 У межах програми відбувалися лекції провідних експертів, які ділилися реальними кейсами та інсайтами зі своєї професійної практики.

💡 Однією з ключових тем заходу стало працевлаштування — питання, що є особливо актуальним для випускників університетів. У багатьох доповідях спікери акцентували увагу на викликах, з якими стикаються кандидати.

Зокрема, у доповіді «Чому ми не візьмемо вас на роботу?» 👩‍💼 Анастасія Мудра, керівниця відділу залучення талантів у компанії Burny Games, поділилася практичними порадами щодо пошуку роботи, актуальних тенденцій на ринку праці та ефективних стратегій, які можуть підвищити шанси кандидатів на успіх.

📌 Серед основних причин відмов під час працевлаштування було названо:

😐 відсутність зацікавленості та підготовки,

❓ нечіткі або суперечливі відповіді,

💤 недостатня мотивація,

😕 непрофесійне ставлення,

🔇 слабкі комунікативні навички,

🚫 неправдива або перебільшена інформація,

📉 нерозуміння бізнес-цілей компанії,

😒 неповага до процесу співбесіди.

🛠️ Для покращення результатів у пошуку роботи доповідачка наголосила на важливості розвитку навичок нетворкінгу, персонального брендингу та адаптації до динамічного ринку праці. Окремо відзначено роль якісного резюме, мотиваційного листа та ефективного використання платформи LinkedIn.

Рекомендується ставитися до пошуку роботи як до структурованого проєкту:

🔎 аналізувати вакансії,

✍️ адаптувати резюме та супровідні листи,

🧩 використовувати сучасні інструменти (наприклад, ChatGPT),

🗂️ вести таблицю з поданими заявками,

🧑‍🤝‍🧑 розвивати нетворкінг та особистий бренд.

🧭 Ці поради особливо корисні для студентів освітньої програми «Кіберспорт та розробка комп’ютерних ігор», які прагнуть побудувати успішну кар’єру у геймдеві.

🎯 Виступи надали учасникам чітке розуміння ринку праці, очікувань роботодавців та можливих шляхів професійного розвитку.

Такий досвід є цінним внеском у вдосконалення освітніх підходів та допомагає студентам реалістично планувати свій кар’єрний шлях 🧠💼🎮.

 Інформацію підготував канд. техн. наук, доцент В.В. Яценко