Як захиститися від незаконного криптомайнінгу?

27 квітня 2023 року відбувся вебінар на тему «Протидія криптоджекінгу в країнах ЄС».  Спікером виступила Вікторія Боженко,  к.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики

Під час вебінару учасники дізналися про основні види криптоджекінгу, тренди розвитку криптоджекінгу у світі, як забезпечити захист від загроз незаконного майнінгу, як розпізнати атаку з метою незаконного майнінгу.

Головний акцент було зроблено на інтеграції передового досвіду Європейського Союзу у сфері захисту персональних комп’ютерів і мобільних пристроїв  від загроз.

Вебінар відвідали студенти бакалаврату та магістратури, аспіранти, науково-педагогічні працівники.

Вебінар проведено у межах реалізації  виконання освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet «Практики ЄС щодо захисту фінансової системи від кіберзагроз» у Сумському державному університеті.