Освітні серіали та симулятори від «Дія.Освіта»

Національна освітня платформа «Дія.Освіта» пропонує широкий спектр безкоштовних курсів та симуляцій, покликаних озброїти людей необхідними знаннями та навичками для досягнення успіху. Пропонуємо ознайомитися з деякими освітніми серіалами та симуляціями, доступними на цій платформі.

🎉 Освітні серіали від «Дія.Освіта»:

1. Адвокація відкритих даних: дізнайтеся про переваги відкритих даних та навчіться ефективно їх використовувати.
  2. Як створювати проєкти у громадах: ознайомтеся з основами проектного менеджменту та дізнайтеся, як перетворити ідею змін у громаді на успішний проект.
  3. Датааналітик. Вступ до Excel: вступ до Excel: розпочніть свою подорож у науку про дані та навчіться знаходити відповіді в даних за допомогою Excel.

🎉 Симуляції від «Дія.Освіта»:

1. Датааналітик. SQL та Power BI: ідеально підходить для тих, хто хоче почати працювати з даними, ця симуляція дозволяє перевірити свої знання SQL та Power BI.
  2. QA-тестувальник: вивчіть тонкощі роботи QA тестувальника, включаючи написання звітів про дефекти та вивчення компонентів тестових кейсів.
  3. HR-спеціаліст: вивчіть типові сценарії, з якими стикаються фахівці з управління персоналом, і зрозумійте обов’язки цієї ролі.

Вивчайте ці ресурси та вдосконалюйте свої навички за допомогою освітніх серіалів та симуляторів від «Дія.Освіта». Почніть навчатися вже сьогодні та зробіть крок до свого професійного зростання!

Для отримання додаткової інформації відвідайте «Дія.Освіта».