Вебінар «Досвід ЄС щодо інтеграції кіберризиків в ERM-галузі фінансових послуг»

28 травня 2024 року відбувся вебінар на тему «Досвід ЄС щодо інтеграції кіберризиків в ERM-галузі фінансових послуг», головною спікеркою якого була к.е.н., доцентка та завідувачка кафедри економічної кібернетики Сумського державного університету Віталія Койбічук. Захід відбувся в рамках модуля Жана Моне «Практики ЄС щодо захисту фінансової системи від кіберзагроз», що фінансується програмою Еразмус+ (101085364-EU_PITCH-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

У вебінарі взяли участь студенти та викладачі Харківського національного університету ім. С. Кузнеця та Сумського державного університету. Учасники вебінару обговорили еволюцію ландшафту кіберзагроз у 2023 році, глобальний фінансовий вплив кіберзлочинності та рамки загального регламенту захисту даних. Також спікерка розповіла про правовий захист споживачів та фінансових установ, вразливості мереж, типи кіберзагроз в Україні та ЄС, інтероперабельний ризик-менеджмент.

Ми вдячні всім учасникам за їх активну участь та з нетерпінням чекаємо на майбутні зустрічі!