Перемога Акіменко Володимира (гр. ЕК-81) у Всеукраїнській студентській олімпіаді з інформатики

Всеукраїнські студентські олімпіади з навчальних дисциплін у 2010-2011 н.р. проводяться згідно з наказом МОНМС №1190 у два етапи. У першому етапі олімпіади з інформатики, що проходив в академії у лютому переможцями визнано:

• І місце – Акіменко Володимир (ЕК-81);
  • ІІ місце – Следзь Маргарита (БС-02);
  • ІІІ місце – Козлов Максим (БС-02).

Участь у другому етапі беруть студенти, які посіли перші місця у своїх вишах, тому академію представляв Володимир Акіменко.

Олімпіада з інформатики проходила 11-13 травня 2011 р. у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди. Олімпіада зібрала понад 40 учасників з різних вишів України та проводилась у два тури.

У першому турі В. Акіменко виступів добре, реалізувавши запропоновані завдання засобами мови VBA. У другому – успішно презентував домашнє завдання та посів I місце серед учасників.

За результатами двох турів у напруженій боротьбі В. Акіменко посів призове III місце. За відмінну підготовку наш студент був нагороджений та отримав:

• диплом переможця III ступеня;
  • диплом за активну участь у олімпіаді;
  • диплом за кращу авторську програмну розробку.

gramota