Початок занять за модулем Еразмус + Jean Monnet

16 серпня 2024 року успішно відбулося перше заняття курсу «Машинне навчання для забезпечення кібербезпеки у сфері фінансових послуг». Цей курс реалізовано в рамках модулю програми Еразмус + Jean Monnet під назвою «Практики ЄС щодо захисту фінансової системи від кіберзагроз».

Під час першої лекції студенти спеціальності «Економічна кібернетика» ознайомилися з основними поняттями штучного інтелекту (ШІ), машинного навчання та інтелектуального аналізу даних. Вони дослідили ключові відмінності між цими технологіями, обговорили потенційне застосування ШІ у фінансовому секторі, а також оцінили пов’язані з ним ризики та методи їх зменшення. Також заняття включало обговорення практичних прикладів використання штучного інтелекту для вирішення актуальних проблем кібербезпеки у фінансових установах.

Ми висловлюємо подяку всім, хто взяв участь у першому занятті цього захоплюючого курсу та з нетерпінням чекаємо на продовження цієї подорожі у світ кібербезпеки у фінансах і досвіду ЄС у цій галузі.