Вітаємо аспіранта кафедри економічної кібернетики Дрозда Сергія Анатолійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії

3 вересня 2024 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності “Економіка” аспіранта кафедри економічної кібернетики Дрозда Сергія Анатолійовича на тему: «Економіко-математичне моделювання взаємозв’язку людського капіталу та розвитку національної економіки». Ця дисертаційна робота теоретично узагальнює та вирішує актуальні проблеми оцінювання взаємозв’язку між людським капіталом та розвитком національної економіки шляхом комплексного використання економіко-математичних підходів.

Висловлюємо вдячність складу разової спеціалізованої вченої ради: голові ради д.е.н., професору Мельнику Леоніду Григоровичу, офіційним опонентам д.е.н., професорці Міщук Галині Юріївні, к.е.н., доцентці Подрі Ользі Павлівні, рецензентам д.е.н., професору Кубатко Олександру Васильовичу, д.е.н., професору Петрушенко Юрію Миколайовичу за проведений ґрунтовний аналіз дисертації, надані цінні коментарі та участь у проведенні засідання разової спеціалізованої вченої ради. Також велика подяка науковій керівниці Сергія Анатолійовича: к.е.н., доцентці Койбічук Віталії Василівні.

Вітаємо Сергія Анатолійовича з новим науковим досягненням та бажаємо подальших успіхів у професійному зростанні!