Професор кафедри економічної кібернетики бере участь в міжнародному дослідницькому проєкті «Децентралізація управління енергетикою та кліматом в Україні та Швейцарії»

Ми раді повідомити, що професор кафедри економічної кібернетики Лєонов Сергій Вячеславович став одним з очільників міжнародного дослідницького проєкту «Децентралізація управління енергетикою та кліматом в Україні та Швейцарії» (Decentralization of energy and climate governance in Ukraine and Switzerland). Цей проєкт реалізується Інститутом економіки та навколишнього середовища (IWÖ-HSG) Університету Санкт-Галлена (Швейцарія) і отримав підтримку від Швейцарського національного наукового фонду (SNSF) та Національного фонду досліджень України (НФДУ) у розмірі 399 720 швейцарських франків на термін протягом трьох років.

Метою проєкту є дослідження шляхів вдосконалення регіональної енергетичної та кліматичної політики для прискорення переходу від викопного палива до відновлюваних джерел енергії в Україні та Швейцарії. Разом з професором Лєоновим проєкт очолює професор та доктор наук Рольф Вюстенхаген (кафедра менеджменту відновлюваних джерел енергії в Університеті Сент-Галлена). До складу дослідницької групи також входять д.е.н. Костюченко Надія Миколаївна, д.е.н. Смоленников Денис Олегович, д.е.н. Теліженко Олександр Михайлович і д.е.н. Тютюник Інна Володимирівна.

Кафедра економічної кібернетики СумДУ пишається тим, що Лєонов Сергій Вячеславович представляє нашу кафедру та університет у цій важливій міжнародній ініціативі, яка здатна вплинути на управління кліматом та енергетичну трансформацію в Україні, Швейцарії та за їх межами.