Перемога нашої студентки у міжнародному конкурсі дипломних проектів із використанням продуктів «1С»

Фірма «1С», відомий російський виробник програмного забезпечення для автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку, щорічно проводить конкурс дипломних проектів. Нещодавно відбулось підбиття підсумків конкурсу 2010-2011 навчальних років. На ньому були представлені дипломні проекти із 53 регіонів Росії, а також із Казахстану, Киргизстану та України. Всього на конкурс надійшло більше 248 проектів.

Приємною новиною стала перемога нашої випускниці Кудлай Олесі Павлівни (спеціальність «Економічна кібернетика») у регіональному турі по Україні. Її магістерська робота на тему: «Автоматизація планування виробничої програми підприємства (на прикладі Лебединського ВАТ «Темп»)» (науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики Домбровський В.С.) отримала високу оцінку експертів та зайняла у підсумку перше місце.

Вітаємо із перемогою!

Kudlaj_diplomSM