Презентація інституту CERGE-EI (Чехія, м. Прага)

26 січня 2012 року о 14-00 в актовому залі другого навчального корпусу (ауд. 303-2) відбудеться презентація інституту CERGE-EI (Чехія, м. Прага).

Центр Економічних досліджень і післядипломної освіти (The Center for Economic Research and Graduate Education – Economic Institute (СERGE-EI)) – це відома у Європі академічна установа. Інститут був створений при Карловому університеті і Чеській академії наук. Він пропонує програму докторантури у сфері теоретичної та прикладної економіки, де можна отримати ступінь доктора філософії (Ph.D), магістра (МА) та магістра прикладної економіки (MAE). Дана програма акредитована у Сполучених Штатах та Чеській Республіці.

Презентацію проводитиме Момотенко Ірина Андріївна (студентка третього курсу PhD програми CERGE-EI). Вона розповість про процес вступу до інституту, вимоги до абітурієнтів, а також поділиться власним досвідом навчання у CERGE-EI.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Веб-сайт CERGE-EI: http://www.cerge-ei.cz/