Зустріч викладачів УАБС з учнями та вчителями випускних класів смт. Липова Долина

9-го грудня викладачі кафедри Економічної кібернетики зустрілися з випускниками Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ступенів, в якій навчається майже 50% усіх випускників Липоводолинського району Сумської області.

Викладачами була продемонстрована відео-презентація вузу, розтлумачені спеціальності, наведено приклади студентів з Липової Долини, які навчаються чи закінчили УАБС.

Зустріч викликала високу зацікавленість випускників, які отримали вичерпні відповіді на свої запитання стосовно найкращого вузу у Сумській області. Також випускники отримали інформаційні матеріали про академію, правила вступу, запрошення на День відкритих дверей 11-го грудня і DVD-диски із відеофільмами про ДВНЗ «УАБС НБУ».