Вітаємо з присудженням наукового ступеня кандидата економічних наук!

Кафедра економічної кібернетики вітає асистента Яременко Наталію Сергіївну з присудженням наукового ступеня кандидата економічних наук.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28.04.2015 № 483 “Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань” затверджено рішення спеціалізованої вченої ради К 73.138.02 Східноєвропейського університету економіки і менеджменту про присудження наукового ступеня кандидата наук зі спеціальності 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці Яременко Наталії Сергіївні.

Вітаємо Наталію Сергіївну та бажаємо нових наукових здобутків, невичерпної енергії, творчих злетів, реалізації всіх життєвих задумів та мрій!

Інформацію підготував
колектив кафедри економічної кібернетики