Заняття програми віртуальної мобільності “Економетрика”

22 травня відбулося заняття на тему “Stimulation and Forecasting the Relative Effectiveness of Fiscal and Monetary Policy on the Manufacturing Sector in Nigeria” в раках програми віртуальної мобільності “Економетрика”, запущеної Сумським державним університетом та з Університетом Махатми Джіотіби Пхуле Рохілкханд (MJPRU, м. Барейлі, Індія).

Головним спікером заняття був Dr Louis Sevitenyi Nkwatoh з Державного університету Йобе (Yobe State University) з Нігерії. Разом з учасниками заняття він дослідив фіскальну та монетарну політику у виробничому секторі Нігерії, розглянув методи оцінки ефективності державної політики, а також обговорив шляхи прогнозування та оцінки розвитку окремого сектору економіки. Використання програмного забезпечення EViews дозволило учасникам здобути цінний практичний досвід у проведенні економетричного аналізу.

Ми вдячні всім учасникам за їх активну участь та внесок у програму віртуальної мобільності “Економетрика” та з нетерпінням чекаємо на майбутні вебінари, де ми продовжимо разом досліджувати та поглиблювати наше розуміння економетрики. Не пропустіть можливість взяти участь у цих цікавих заняттях та вдосконалити свої знання та навички!